Курс валют в Ощадбанк

Валюта Купівля Продаж
USD 26.650 27.000
EUR 31.000 31.500
RUB 0.250 0.380
Кредит

Програма перекредитування від Ощадбанк

Параметри кредиту

Програма кредитування Програма перекредитування
Тип Споживчий кредит
Банк Ощадбанк
Валюта Гривня
Сума до 9990000 грн.
Термін
до 20 років
Спосіб погашения Ануїтет/Проценти на залишок

Вартість кредиту

Процентна ставка 23%
Одноразова комісія 1.5%

Додаткова інформація

Умови Програма перекредитування передбачає надання кредитів фізичним особам на погашення заборгованості за кредитами забезпеченими іпотекою нерухомого майна, наданими іншими банківськими установами.
Розмір кредиту Дорівнює сумі залишку заборгованості за кредитом в іншому банку; Можливість збільшення суми кредиту для задоволення поточних потреб. Можливість оформлення відновлюваної кредитної лінії строком до двох років.
Забезпечення Нерухоме майно житлового призначення; Земельна ділянка з цільовим призначенням на будівництво та обслуговування житлового будинку і господарських будівель
Документи для отримання кредиту Кредитна заявка на одержання кредиту (заповнюється в банку); Паспорт громадянина України (та ксерокопія); Картка платника податків з реєстраційним номером облікової картки в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків або довідка про присвоєння ідентифікаційного номера позичальника (та ксерокопія); Документ про отримані доходи та утримання з них за останні 6 місяців; Інші документи (після консультації в банку)
Джерело http://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/programa-perekredituvannya/
Дата оновлення 2017-02-13