Курс валют в Банк Восток

Валюта Купівля Продаж
USD 39.900 40.290
EUR 43.100 43.750
Кредит

Моряки від Банк Восток

Параметри кредиту

Програма кредитування Моряки
Тип Споживчий кредит
Банк Банк Восток
Валюта Гривня
Сума до 100000 грн.
Термін
до 1 рік
Спосіб погашения Ануїтет

Вартість кредиту

Процентна ставка 28%
Одноразова комісія 3%

Додаткова інформація

Умови кредитування максимальна сума кредиту до 100 000 грн, але: не більше 2-х окладів моряка за останнім підписаним контрактом - для моряків, які раніше вже користувалися кредитом за цією програмою і мають позитивну кредитну історію в ПАТ «БАНК ВОСТОК»; не більше 1-го окладу моряка за останнім підписаним контрактом - для моряків, які не мають позитивної кредитної історії в ПАТ «БАНК ВОСТОК».
Умови для подачі заявки вік позичальника від 22 до 65 років; стаж моряка не менше 2-х років, або не менше 2-х рейсів за цей період (при цьому перебування в рейсі за останній рік не менше 6 місяців); отримання заробітної плати на поточний рахунок (у т.ч. з видачею платіжної картки) в ПАТ «БАНК ВОСТОК»; термін наступного рейсу не пізніше, ніж через 2 місяці від дати отримання кредиту; порука третьої особи (членів сім'ї, найближчих родичів або інших осіб).
Пакет документів паспорт громадянина України або документ, який його замінює (позичальника і поручителя); картка фізичної особи - платника податків або довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (позичальника і поручителя). Виняток Клієнти, які відмовилися від ІПН і які мають відповідну відмітку в паспорті; посвідчення особи моряка; останні 2 контракти, за якими моряк був у рейсі; довідка з крюїнговою компанії про наступний рейс із зазначенням посади моряка, стажу роботи, розміру окладу, терміну наступного контракту, орієнтовна дата виходу в рейс.
Джерело https://bankvostok.com.ua/retail/retail_credits/128-programma-kreditovaniya-moryak.html
Дата оновлення 2017-02-13