МФО

VeroCash

VeroCash – допомагає отримати швидкий кредит до 5 000 гривень без довідки про доходи і без поручителів.

Повна назва:
ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ"
Головний офіс:
04210, Київ, Оболонська Набережна, буд. 15, корп. 4
Телефон:
+380 67 338 65 38; контакт центр: +380 800 606 100

Кредит VeroCash

Умови

Процентна ставка 1.65% в день
Сума від 500 грн. - до 5000 грн.
Термін
від 7 днів до 30 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 років; паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер; е-mail та мобільний телефон; карта будь-якого українського банку.

Як погасити кредит

в особистому кабінеті; за допомогою мережі платіжних терміналів (iBox, City24 та EasyPay); в касі будь-якого банку України за реквізитами компанії, які вказані у договорі.

Рішення на кредит

до 11 хвилин.

Інформація про компанію VeroCash

VeroCash – цілодобовий сервіс миттєвих позик, що видає кредит онлайн на картку. Verocash (ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ") є частиною міжнародної компанії Management Financial Group.

ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ" було зареєстровано 01 жовтня 2008 року. Засновник: АТ "ІЗІ АСЕТ МЕНЕДЖМЕНТ", Болгарія.

Переваги: 96% заявок отримують позитивну відповідь; середній час обробки заявки складає 11 хвилин; автоматизована система обробки заявок.

Щоб отримати verocash кредит: на кредитному калькуляторі необхідно обрати суму та термін кредитування; пройти реєстрацію в сервісі – заповнити коротку анкету, вказати паспортні дані, ІПН та відправити заявку; верифікувати власну банківську картку; після отримання позитивної відповіді потрібно підписати кредитний договір і гроші будуть відправлені на вказану картку.

Погасити кредит: через verocash особистий кабінет; за допомогою мережі платіжних терміналів (iBox, City24 та EasyPay); в касі будь-якого банку України за реквізитами компанії, які вказані у договорі.

Сервіс Верокеш постійно надає знижки, verocash промокод, проводить акції для постійних і нових клієнтів сервісу.